Sevilja smena trenera Nemanja Gudelj Ma | Arena Sport
srb
najnovije
La Liga

Promena na klupi Sevilje: Gudelj dobio novog trenera

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

24.03.2026 19:45
Luis Garsija Plaza Tanjug/AP Photo/Miguel Oses/
Luis Garsija Plaza

Španski stručnjak Luis Garsija Plaza novi je trener fudbalera Sevilje, saopštio je taj klub. On je potpisao ugovor do 30. juna 2027. godine, a na klupi će zameniti Matijasa Almeidu, koji je u ponedeljak dobio otkaz.

 

 

Tokom svoje karijere u Španiji, Garsija Plaza je vodio brojne klubove, uključujući Viljareal, Hetafe, Levante, Majorku i Alaves. Sevilja, za koju nastupa i srpski fudbaler Nemanja Gudelj, trenutno se nalazi na 15. mestu španskog prvenstva sa 31 bodom.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

FIFA odustala od plana prodaje udela u Svetskom prvenstvu

Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.